Fotografie - Krótkofalowcy z Dębna
 
------- CQ CQ CQ DE SP3DRY - QTH Dębno - JO72IR - QRV 145.550 MHz -  VY 73!!  -------

Spis treści

   
  Strona główna
  Rys historyczny
  QTH Dębno
  Przemienniki
  Galeria
  Programy
  Kontakt
  Kamera
  Księga gości
   
 


 

Krótkofalarski Piknik w Lipianach
 
7 lipiec 2007 r.

Dnia 7 lipca2007 w motelu Hangar przy ulicy Lipowej w Lipianach odbył się XXII Piknik Eterowy w Lipianach. Organizatorem tej znakomitej imprezy, jest Bronisław SP1RWU i klub SP1KZO.

Piknik rozpoczął się o godzinie 11:00 częścią oficjalną, na której gościły władze miasta Lipian oraz przedstawiciele PZK.
Na terenie pikniku działa okolicznościowa amatorska stacja radiowa SN0LIP, która prowadziła wszystkich przyjezdnych na teren imprezy. Wszyscy chętni mogli również pod znakiem okolicznościowym prowadzić łączności na falach krótkich. Podczas Pikniku odbyła się giełda sprzętu elektroniczno krótkofalarskiego.
Niektórzy krótkofalowcy przybyli całymi swoimi rodzinami. Dla dzieci towarzyszących swoim rodzicom zorganizowano zabawy i konkursy. Dla gości pikniku zostały przygotowane i wręczone puchary dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz dla przybyłego z najdalszej miejscowości.

Na pikniku można było spotkać kolegów z okręgu 1, 3 i 6 ze Szczecina, Koszalina, Stargardu, Chojny, Pyrzyc, Gorzowa oraz innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego.

Była też grupa kolegów krótkofalowców z Niemiec. Wszyscy mieli możliwość pełniejszego poznania się powspominania jak również wymiany doświadczeń krótkofalarskich. Uczestnicy pikniku mogli posilić się smaczną grochówką oraz wieczorem kiełbasą z ogniska. Wszystko to odbywało się w atmosferze wesołej muzyki, która przygrywała na „żywo”.

Fotografie z pikniku

 
 

 

 

Znaki

   
 

SP3DRY

  SP3FPF
  SP1FMW
  SP3FYJ
  SP3WWS
  SP3WWB
  SQ1FTZ
  SQ1FYR
  SQ1DNS
  SQ1GZS
  SP1CGM †
  SP3RBA
  SP1PNW